Erkin Yazılım Nedir?

Erkin Yazılım Ankara merkezli olan ve dünyanın heryerinden müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmet vermeyi prensip edinmiş bir Yazılım Ajansıdır.

Erkin Yazılım Ajansı, yazılım alanının bir çok dalında hizmet vermekte olup, özellikle Backend Geliştirme projelerine ilgi duyan bir ekibe sahiptir.

Çalışma alanları içerisinde özel istek yazılım, servis entegrasyonu, yönetim paneli, mobil uygulama, e-ticaret entegrasyonu, CMS eklenti geliştirme, IoT ve görüntü işleme gibi ana başlıklar yer almaktadır.

Web, mobil ve desktop platformları için yazılım desteği vermektedir., Destek verdiği yazılım dilleri arasında Java, C#, Python, C++, PHP, Dart, React, Node.js bulunmaktadır.

Arayüz tasarımlarında CSS ve Frontend Framework'leri ile çalışmaktadır. Yeni teknolojileri yakından takip ederek Vue.js ve Angular.js dilleri ile de destek vermektedir.

İletişim

Nasıl Çalışır?

Erkin Yazılım hizmet kalitesinde EN'leri prensip edinmiştir. Müşterilerinin gereksinimlerini en ideal çözümler ile sonuca bağlamak için çalışır.

Olumsuz iş ve eylemlerden EN uzak, müşterilerine yararlı olacak her türlü yararlı girişime EN yakın olmak prensibiyle hizmet veren bir Yazılım Ajansıdır.

İletişim

Erkin Yazılım müşterilerine rekabetçi fiyatlar sunmaktadır.

Ücretlendirme politikası her bir projenin kendi özelliklerine göre değişmektedir. Projeniz için bize başvurduğunuzda öncelikle projenizin gereksinimleri belirlenir ve bu gereksinimler üzerinden ücretlendirme yapılır.

İletişim

Verdiğimiz hizmetlerde her zaman kalite ön planda olmalı prensibiyle çalışıyoruz.

Her işin birden fazla çözüm yolu yolu vardır ancak kalite çok önemlidir. Erkin Yazılım kaliteli personeliyle, müşterilerine en kalite çözümü ulaştırmaktadır.

İletişim

Alanındaki konular hakkında yeterliliklere sahip en iyi personellerimiz ile birlikte sizlere hizmet veriyoruz.

İletişim

Hizmetlerimizde projeyi zamanında ve doğru neticelendirmek en önemli konudur.

Müşterilerimize projelerinin en başında teslim tarihi ve hedef netice hakkında bilgi veriyor istenmeyen sonuçların önüne geçiyoruz.

İletişim
tema curve

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Biz başarınızın ortağıyız.

  • Yazılım alanında iyiyiz ve kaliteli kodlar yazıyoruz.
  • İhtiyacınız olan yazılım için en ideal algoritmayı tasarlıyoruz.
  • Kaliteli yazılım hizmeti veriyoruz.
  • Güvenilir ve alanında uzman ekibimizle hizmet veriyoruz.
  • Verdiğimiz hizmetlerin her zaman arkasındayız ve kalıcı çözümler üretiyoruz.
  • Hizmet ücretlerimiz uygundur.
  • İşinizi kendi işimiz gibi yapıyoruz.

Peki, sizin ihtiyacınız?